Aktuality

Rezervujte si ubytování v našem vinném sklípku: Napište námVinařství Kňourek - Březí
tel.: +420 734 745 657

vinarstvi.knourek@seznam.cz
www.vinarstvi-knourek.cz

Služby a degustace

PRODEJ VÍN
Naše vína je možno zakoupit přímo u nás ve vinném sklípku, po předběžné telefonické domluvě.
Při větších odběrech Vám vína rádi dovezeme přímo k Vám. O rozvozech pravidelně informujeme prostřednictvím e-mailu nebo v Aktualitách. Vína také zasíláme přepravní službou (poze při odběru celých kartonů). Cena přepravného je dohodnuta předem.

ŘÍZENÉ DEGUSTACE A OCHUTNÁVKY VÍN
Nabízíme řízené degustace a ochutnávky vín přímo ve vinném sklípku pro skupiny od 8 osob, provázené odborným výkladem a občerstvením. Řízenou degustaci je možno objednat telefonicky nebo e-mailem.

OBČERSTVENÍ
Pro zvýšení Vašeho komfortu a pohodlí je nedílnou součástí naší nabídky i vynikající tradiční Moravská kuchyně doplněná spoustou zajímavých rodinných specialit.

 UBYTOVÁNÍ
Naše vinařství nabízí ubytování v šesti samostatných apartmánech, které jsou součástí celého vinařského komplexu. Součástí každého apartmánu je samostatná koupelna+WC, kuchyňský kout, TV, internet, a další vybavení. Hosté mají rovněž k dispozici vnitřní anebo venkovní stylové posezení s grilem a parkoviště, případně přístřešek na kola. Dále je k dispozici dětské hřiště a venkovní společenská místnost s pingpongovým stolem. Více informací naleznete v sekci Ubytování.

SNOUBENÍ POKRMŮ S VÍNEM  

Pro skupiny od 15 osob můžeme uspořádat snoubení pokrmů s vínem, které zahrnuje 5ti anebo 6ti chodové sezonní menu a 5 nebo 6 druhů vín, speciálně vybraných ke každé části menu.

Služby a degustace - fotogalerie

© 2011 Vinařství kňourek - ubytování ve sklípku | Administrace | web stránky pro penziony